Moda
Jak zrobić naszyjnik ?

Jak zrobić naszyjnik ?

Wybierz swój materiał do nawlekania lub łańcuszek. Jeśli nawlekasz koraliki, istnieje ogromny wybór sznurków, sznurków lub drutów do beadingu do wyboru. Weź pod uwagę wagę Twoich koralików: nić do beadingu dobrze sprawdza się w przypadku koralików z nasion i innych lekkich materiałów, podczas gdy mocny drut do beadingu będzie lepszym wyborem dla ciężkich koralików kamiennych. Jeśli planujesz zrobić naszyjnik z łańcuszków, ten krok może być tak prosty jak przycięcie odpowiedniej długości łańcuszka.

Wybierz swoje koraliki lub komponenty. Jeśli podążasz za konkretnym wzorem, sprawdź listę materiałów. Jeśli wolisz rozciągnąć swoje mięśnie projektowe, możesz wybrać własną paletę kolorów i koraliki do wykorzystania w swoim projekcie.

Dodaj zapięcie lub węzeł na jednym końcu materiału do nawlekania. Dla większości wzorów naszyjników, zabezpieczysz koniec naszyjnika za pomocą rurki zaciskowej i dodasz zapięcie. Dowiedz się jak dodać zapięcie, aby wykończyć wzór biżuterii DIY od projektantki biżuterii Candie Cooper.

Nawlecz swoje koraliki lub dodaj elementy.

Dokończ drugi koniec naszyjnika. Powtórz proces użyty w kroku 3 na drugim końcu naszyjnika, dodając rurkę zaciskową, drugą połowę zapięcia lub jakąkolwiek inną technikę wykończeniową, którą wybierzesz.

Ciesz się swoim własnoręcznie wykonanym arcydziełem!

Czy jesteś gotowa, aby zrobić swój własny naszyjnik DIY? Nauka robienia naszyjnika w domu jest łatwiejsza niż mogłoby się wydawać. Jeśli nigdy wcześniej nie robiłaś naszyjnika (ani żadnej innej biżuterii!), polecamy zacząć od prostego wzoru do nawlekania. Naszyjnik może być tak prosty, jak cięcie nici lub drutu, nawlekanie koralików i dodawanie zapięcia. Tylko dlatego, że wzór naszyjnika DIY jest łatwy, nie oznacza, że musi być nudny, albo! Będziesz mile zaskoczona zarówno prostotą, jak i pięknem tych przyjaznych dla początkujących wzorów naszyjników. Zobacz kilka z naszych ulubionych ekstra łatwych wzorów naszyjników poniżej.

Wisiorki to jeden z najłatwiejszych sposobów na zrobienie naszyjnika, szczególnie jeśli jesteś początkująca w tworzeniu biżuterii. Dowiedz się, jak ozdobić zwykły łańcuch lub prosty kawałek sznurka lub sznurków z tutorialami w Jak zrobić wisior: 45 DIY Pendant Projects.

Piękny wisiorek może przekształcić podstawowy łańcuszek lub sznurek w element biżuterii, którego nigdy nie będziesz chciała zdjąć. Wisiorki mogą być tak proste, jak nawleczenie gotowego elementu na sznurek lub drut, lub tak skomplikowane, jak trudny wzór do wyplatania z koralików.

Proste może być piękne, ale podstawowe naszyjniki nie są dla każdego. Jeśli jesteś osobą pewną siebie lub uwielbiasz używać biżuterii do wyrażania swojej kreatywności, pokochasz tę kolekcję Jak zrobić naszyjniki z wielkim efektem: 36 naszyjników DIY.

Niezależnie od tego, czy używasz zniewalających kolorów, przyciągających wzrok koralików, czy też masz podejście „więcej znaczy więcej” w stosunku do glitzu i glamu, znajdziesz naszyjnik, który zrobi duże wrażenie. Zakupy biżuterii mogą być świetną zabawą, ale stworzenie własnego, efektownego projektu jest o wiele bardziej satysfakcjonujące.

Każdy ma swój własny pomysł na to, co sprawia, że idealny naszyjnik choker. Czy wyobrażasz sobie efektowny naszyjnik w stylu wiktoriańskim? A może wolisz styl groovy, bohemy lat 70-tych lub radosne, modne chokery, które były popularne w latach 90-tych? Jeśli Twój wymarzony naszyjnik choker jest elegancki, inspirowany stylem vintage, pokochasz ponadczasowy styl czarnego koronkowego chokera. Wzór naszyjnika z koralikami jest idealnym wyborem dla prawdziwych uzależnionych od beadingu, a trendsetterzy docenią modne naszyjniki z chokerem w tej kolekcji 28+ DIY naszyjników z chokerem do zrobienia.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.